Podczas warsztatów kulinarnych

uczestnicy nie tylko realizują przepisy…

Organizowane przez nas spotkania ze sztuką kulinarną są rozrywką w czystej postaci. To niesamowita podróż do bogatego świata smaków, zapachów i barw, którą odbywamy wspólnie z uczestnikami, serwując im po drodze solidną porcję wiedzy okraszoną doskonałym humorem i zaraźliwą pasją do gotowania. Cała zabawa polega na tym, aby poznać bliżej składniki, dowiedzieć się czegoś o ich pochodzeniu, właściwościach, możliwościach, jakie dają, kompozycjach, w jakich mogą się sprawdzić. Eksperymentujemy, kroimy, mieszamy, wąchamy. Angażujemy wszystkie zmysły. Smakujemy jedzenie i chwile spędzone razem w kuchni. Jest wybornie i bardzo inspirująco.

Kto może skorzystać z warsztatów kulinarnych?

Uczestnictwo w warsztatach kulinarnych to najlepszy sposób na poznanie tajników gotowania, które można będzie wykorzystać na co dzień! Duża część osób, które korzystają z naszej oferty w tym zakresie, często nie zna nawet podstaw, dlatego zapraszamy również amatorów. Gotowanie może być prawdziwą przyjemnością, jednak brak znajomości przydatnych trików przeważnie odstrasza nas skutecznie nas od tej czynności. Po spotkaniu z naszym kucharzem każdy uczestnik będzie bogatszy o wiedzę i techniki, które zachęcą do eksperymentowania w kuchni.

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy mieszkańców Warszawy, którzy lubią dobrze się bawić, spędzając czas w gronie bliskich. Warsztaty kulinarne to doskonała opcja na rozrywkę w ramach urodzin, imienin czy innej okazji wymagającej celebracji. Wspólne gotowanie łączy ze sobą ludzi, dlatego opcja sprawdzi się także w ramach firmowej integracji pracowniczej, nie tylko dla przedstawicieli branży gastronomicznej. Usługa polecana jest także w ramach urozmaicenia spotkania biznesowego z ważnym klientem, któremu chcemy zapewnić interesującą formę rozrywki.

Więcej informacji na temat warsztatów kulinarnych

Prowadzącym organizowane przez nas warsztaty kulinarne jest wybitny szef kuchni Filip Schmidt. W trakcie wielu lat swojej działalności zdobył on ogromne doświadczenie na temat kulinariów wielu krajów, którymi chętnie dzieli się w trakcie spotkań. W swoich przepisach łączy on ze sobą międzynarodowe style z tradycyjną kuchnią polską, tworząc potrawy przywodzące na myśl smaki dzieciństwa. W trakcie spotkań dzieli się z uczestnikami swoimi recepturami oraz sprytnymi technikami, które usprawniają pracę w kuchni.

Nasze warsztaty kulinarne przeprowadzane są w kilkuosobowych grupach i składają się z kilku etapów. W trakcie poszczególnych bloków programowych uczestnicy poznają tajniki przygotowywania różnego rodzaju potraw, od przystawek i zup, przez dania główne po wyśmienite desery. Nie narzucamy jednak z góry konkretnej konwencji, staramy się przystosować program zajęć do indywidualnych potrzeb i umiejętności wszystkich uczestników spotkania.

Proponujemy profesjonalne pokazy kulinarne w Warszawie dostosowane do rodzaju imprezy i liczby uczestników. Zapewniamy zarówno sprzęt, jak i lokalizację. Zaproś nas na imprezę, a my zaserwujemy gościom wysmakowaną rozrywkę, w której gotowanie jest tylko pretekstem do zabawy! Po zakończeniu warsztatów każdy uczestnik będzie bogatszy w przepisy i umiejętności, które będzie mógł wykorzystać w trakcie organizowanego przez siebie przyjęcia. Zaproszeni goście na pewno będą zaskoczeni, zwłaszcza że receptury prezentowane przez naszego szefa to prawdziwa haute cuisine!

POWRÓT