Organizujemy każdy rodzaj imprez kulinarnych. Powiedz tylko jaka to okazja!

ZAPEWNIAMY:

menu

w dowolnej formule

bankiet, garden party, cocktail, kolacja zasiadana etc.

obsługę

i serwis sprzątający

dowolny rodzaj serwisu w wybranej lokalizacji

sprzęt

cateringowy

stoły i krzesła - konstrukcje aranżujące przestrzeń

zastawę

stołową

sztućce, szkło

aranżacje

stołów

dekoracje, atrakcje i kulinarne animacje dla gości

zabezpieczamy

pozostałą żywność

w bezpieczny sposób

Prywatny szef kuchni coraz bardziej popularny

Moda na poznawanie nowych smaków i tajników gotowania trwa w najlepsze od wielu lat, a wynajęcie kucharza do domu stało się jej kolejnym przejawem. Ta wyjątkowa atrakcja uświetnia coraz więcej spotkań towarzyskich i uroczystości rodzinnych. Ma ona ekskluzywny charakter – prywatny szef kuchni przygotowuje bowiem posiłek specjalnie dla gości i robi to w Państwa prywatnej, nawet niewielkiej kuchni.

Na czym polega wynajęcie kucharza do domu?

Ta wyjątkowa usługa skierowana jest do wszystkich osób, które organizują spotkania towarzyskie i chcą w nietuzinkowy sposób zaskoczyć przybyłych. Polega ona na zaproszeniu profesjonalnego szefa kuchni, którego zadaniem jest przyrządzić na miejscu posiłek dla uczestników spotkania ze świeżych produktów.

W przypadku naszej oferty mogą Państwo liczyć także na dodatkową atrakcję w postaci pokazu sztuki kulinarnej, a na życzenie również na pełną obsługę kelnerską, cateringową i sprzątającą. To świetna alternatywa dla spotkań organizowanych w restauracji, a także zamawiania posiłków do domu. 

Jeśli chcą Państwo, by prywatny kucharz uświetnił elegancki bankiet w Warszawie, ważną uroczystość bądź kameralne spotkanie rodzinne, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia kulinarne i profesjonalną obsługę jak w najlepszej restauracji.

POWRÓT